Çalışma Saatleri 08:00-18:00
E-mail : info@aydenizreklam.com Telefon : 0(216) 370 48 55
Çalışma Saatleri 08:00-18:00
E-mail : info@aydenizreklam.com Telefon : 0(216) 370 48 55

Totem & İnşaat Tabelası

En çok tercih edilen reklam araçlarından biri olan totem tabela hemen hemen herkesin görmüş olduğu ancak ismini pek bilmediği bir tabela çeşididir. Totem tabela hizmetinin bazılarında tek bir markanın reklamı yapılırken bazılarından ise birden fazla markaya yer verilebilmektedir.

Çoğunlukla şehirler arası yollarda ve açık alanlarda tercih edilen totem tabela çeşitleri en çok göze çarpan reklam araçlarından biridir. Boyutları kullanılacak alana göre ayarlanan totem tabelalar, iş yerleri, büyük alışveriş merkezleri ve devlet kurumlarının kolaylıkla fark edilmeleri için tasarlanan tabelalardır.

Kendi içlerinde de farklı çeşitlere ayrılan tabelalar, tabela uygulamaları arasında en büyük olanlarındandır. Birçok malzeme ve materyalin bir araya gelmesi ile oluşturulan totem tabela en etkili reklam araçlarından biridir. Çoğunlukla kurumsal firmalar markalarını tanıtmak amacı ile kullanılan totem tabela çeşitleri yüksek maliyetli olduklarından bireysel olarak tercih edilmemektedir.

Totem tabelalar özellikle yaşa alanlarımızdan işlek cadde ve sokaklarında görmeye alışkın olduğumuz tabelalar arasındadır. Görsel açıdan heybetli olmasından dolayı fark edilen tabela aynı zamanda da akılda kalıcı bir özelliğe sahiptir.